opiekunka osób starszych-Kolonia

MEDWORK24 to firma z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z naszymi opiekunkami, wierząc głęboko, że dobra firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Obecnie pilnie poszukujemy pań z całej Polski zainteresowanych pracą na stanowisku „opiekunka osób starszych w Niemczech”. Praca na zastępstwo w różnych rejonach Niemiec.

Opis stanowiska:
dotrzymywanie towarzystwa podopiecznym, prowadzenie gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, prasowanie, zakupy), pomoc w codziennych czynnościach: toalecie i przy pielęgnacji ciała, wsparcie przy ubieraniu/rozbieraniu
Wymagania: doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub chorymi; komunikatywna znajomość języka niemieckiego, dyspozycyjność
Oferujemy:
legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy. Opłacamy wszystkie składki : rentowe, emerytalne itd.
terminowo wypłacane wynagrodzenie
pokrycie kosztów podróży
zakwaterowanie i wyżywienie
opiekę konsultanta od momentu zgłoszenia przez cały okres pobytu
sprawdzoną ofertę (dokładne informacje, odnośnie stanu zdrowia i warunków mieszkaniowych)
wynagrodzenie do 1300 euro netto (uzależnione od znajomości języka, oraz posiadanego doświadczenia)

Zainteresowane Panie prosimy o kontakt mailowy: warszawa@medwork24.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Medwork24 | 2013-08-24 20:42:06
Email: warszawa@medwork24.pl
Telefon: 224903704
Lokalizacja: Lubuskie (Kolonia)