Pracownik produkcji Namysłów

Randstad jest największym pracodawcą w województwie opolskim.
Od 15 lat wspieramy naszych kandydatów w poszukiwaniu pracy w regionie oraz na terenie całego kraju.
Dla naszego Klienta, Firmy z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
• pakowanie produktu przy taśmie produkcyjnej,
• sortowanie produktu,
• zachowanie porządku w miejscu pracy,
• znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (warunek konieczny)
• motywacja i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:
• pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• rozbudowany system motywacyjny.

Poleć znajomego – zapłacimy Ci za to!
Czekamy na Twoje CV!

Dominika Mikołajko: dominika.mikolajko@randstad.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy tymczasowej
Zdjęcie piewsze
Autor: Dominika Mikołajko | 2016-07-15 16:53:15
Email: dominika.mikolajko@randstad.pl
Telefon: 505105141
Lokalizacja: Opolskie (Namysłów)