PRACA OBPON: Oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. kadrowych

Treść ogłoszenia:
SPECJALISTA DS. KADROWYCH
Lokalizacja: Kraków

OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów w ramach prowadzonych procesów kadrowych dotyczących osób niepełnosprawnych,
monitorowanie statusu realizacji zdarzeń,
obsługa umów cywilnoprawnych,
proponowanie i wdrażanie usprawnień obecnych procedur,
sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych,
przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,
rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników,
monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
prowadzenie administracji personalnej osób niepełnosprawnych.
OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.
WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewny)
kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,
wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
terminowość, systematyczność, sumienność,
dbałość o jakość pracy,
gotowość do wyjazdów służbowych,
bardzo dobra znajomość MS Office,
znajomość systemów kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.
Autor: EDYTY SIERADZKIEJ | 2016-11-30 10:27:14
Email: praca@obpon.pl
Telefon: 801003031
Lokalizacja: Dolnośląskie (Kraków)