Key Account Manager

Nasz Klient - wrocławska firma - oddział zachodniego koncernu, zatrudni kandydata na stanowisko menedżera ds. kluczowych klientów w branży Automotive i przemysłu ogólnego - region Polski południowo-zachodniej.

Zadania:
1. prowadzenie sprzedaży elementów złącznych na terenie południowo-zachodniej Polski
2. sprzedaż produktów standardowych, specjalnych oraz usług technicznych i logistycznych
3. prowadzenie działań dystrybucyjnych i marketingowych zgodnie z ustalonym planem i przyjętymi celami budżetowymi
4. realizowanie planów sprzedaży przy założonej marży
5. identyfikacja potencjalnych klientów
6. prezentacja firmy i możliwosci współpracy u potencjalnych klientów
7. analiza potrzeb, oczekiwań, wymagań klientów
8. tworzenie ofert do klientów przy współpracy ze sprzedażą wewnętrzną
9. prezentowanie ofert w ramach wizyt lub telefonicznie
10. negocjacje cenowe ofert - efektywne zamykanie projektów
11. zdobywanie nowych klientów, jak i opieka nad już istniejącymi

Wymagania:
1. wykształcenie wyższe - techniczne lub ekonomiczne
2. staż pracy - co najmniej 5 lat
3. doświadczenie w zdobywaniu i współpracy z klientami w przemyśle (motoryzacyjnym, AGD, energetycznym itp.)
4. doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia projektów
5. dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
6. umiejętność pracy pod presją czasu i sytuacji

Oferujemy: umowa o pracę, dobre warunki płacowe, komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy

Aplikacje prosimy przesylać: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz
Zdjęcie piewsze
Autor: Personnel Multiservice | 2012-06-07 11:24:52
Email: pm@wroclaw.neo.pl
Telefon: 717290095
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)