samodzielna/główna księgowa

Nasz Klient - wrocławska firma - oddział zachodniego koncernu, zatrudni samodzielną/główną księgową

Zadania:
1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych (księgowanie w systemie Yuma) włącznie z kontrolą wszystkich dokumentów
2. Sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS-owskich
3. Odpowiedzialnosc za kadry i płace
4. kontrola spływu należności łącznie z upomnieniami
5. stałe kontrola rozliczeń (sald) z dostawcami włącznie z przygotowaniem zapłat za faktury (zagraniczne i krajowe)
6. Kontrola dokumentów magazynowych ,nadzór nad opiekunem magazynu
7. Kontrola deklaracji Intrastat
8. Sporządzanie bilansu rocznego (rach. zysków i strat, bilans, informacja dodatkowa ,formularze dla koncernu celem konsolidacji, dane do raportu zarządu, Controlling miesięczny)
9. Sprawozdawczość dla urzędów polskich (GUS,NBP) oraz dla koncernu (tzw. miesięczne bilanse)
10. Konsultacja odnośnie przepisów prawa polskiego udzielane specjaliście od programu typu ERP - M3 (moduł finansowy)
11. Prowadzenie rejestru środków trwałych
12. Prowadzenie i nadzór nad archiwum (wg standardów ISO9001)

Wymagania:
1/ wyższe wykształcenie,
1/ doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spólek z o.o. z działalnością handlową importowo-eksportową (min. 5 lat)
2/ samodzielne sporządzanie bilansów rocznych
3/ dobra znajomość jęz. Niemieckiego lub/i angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
4/ dobra znajomość pracy na komputerze (Word, Excel)
5/ systematyczność i terminowość w pracy
6/ doświadczenie w Controllingu
7/ umiejętności organizacyjne

Oferujemy: umowa o pracę, dobre warunki płacowe

Aplikacje prosimy przesylać: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz
Zdjęcie piewsze
Autor: Personnel Multiservice | 2012-06-07 11:26:11
Email: pm@wroclaw.neo.pl
Telefon: 717290095
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)