Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Najlepszy ośrodek terapii w Polsce 2018 ? Nefo.pl


Treść ogłoszenia:
Nefo, to więcej niż ośrodek terapii, to miejsce stworzone z pasji do pomagania. Nefo to ludzie, którzy w 100% są zaangażowani w tworzenie przestrzeni, w której leczenie uzależnień przychodzi o wiele łatwiej niż w innych ośrodka.
Nasz zespół tworzy grupę pozytywnie nastawionych do świata psychologów, terapeutów i po prostu ludzi, którzy naprawdę chcą pomagać. Przygotowaliśmy dla Państwa program terapii opracowując go w nurcie behawioralno – poznawczym z elementami koncepcji humanistyczno – egzystencjalnej, psychoterapii systemowej oraz dialogu motywującego.
W naszym ośrodku diagnozujemy i leczymy uzależnienia od środków psychoaktywnych: od alkoholu, narkotyków, leków, nikotyny oraz uzależnienia behawioralne, np: od hazardu, internetu, gier komputerowych, zakupów, pracoholizmu. Pracujemy również nad zapobieganiem nawrotom w uzależnieniach, a także prowadzimy terapię osób współuzależnionych, par oraz rodzin.
Ty lub Twoi bliscy od lat zmagają się z uzależnieniami, nie czekaj, nie trać kolejnych dni, bo życie ma się tylko jedno, skontaktuj się z Nefo, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok.
Zapraszamy do kontaktu!
www.nefo.pl
E-mail: pomoc@nefo.pl
Tel.: +48 887 029 952
Zdjęcie piewsze
Autor: Nefo Ośrodek | 2019-04-30 12:14:33
Email: nefoosrodek@gmail.com
Telefon: 887029952
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Wichulec)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,