Pracownik Prdukcji

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI
w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108
Zakres obowiązków:
Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy
- praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz.
• praca przy linii produkcyjnej
• rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa
• kontrola jakości produktu
• paletyzacja towaru
Od kandydatów oczekujemy:
• dyspozycyjności
• mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz.
Oferujemy:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• ubezpieczenie grupowe PZU
CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy na adres email : tomasz.makuch.cd@obpon.pl
Szczegóły pod numerem telefonu: 233233210
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Zdjęcie piewsze
Autor: Tomasz | 2022-11-29 13:23:42
Email: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
Telefon: 233233210
Lokalizacja: Łódzkie (Kutno)