Maszynista Chłodniczy

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje prawie 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie
Zadania:
• utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym
• eksploatowanie zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami energetycznymi dot. urządzeń chłodniczych
• uruchamianie dodatkowych urządzeń związanych z chłodnictwem wraz z ustawieniem ich parametrów
• kontrola nad zadanymi temperaturami
• usuwanie awarii, zgłaszanie zagrożeń wynikających z eksploatacji urządzeń
Wymagania:
• uprawnienia G2
• wykształcenie minimum średnie preferowane technikum kierunkowe
• chęć do podjęcia stałej stabilnej pracy
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane, istnieje możliwość przyuczenia do zawodu
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
Oferty prosimy kierować na adres:
Dział Kadr
Kutno, ul. Mickiewicza 108
Tel. 233233210
lub drogą elektroniczną: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Zdjęcie piewsze
Autor: Tomasz | 2022-11-29 13:26:35
Email: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
Telefon: 233233210
Lokalizacja: Łódzkie (Kutno)