Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Zarejestrowana karta SIM Virgin Mobile Prepaid Bez Rejestracji


Treść ogłoszenia:
Przedmiotem ogłoszenia są zarejestrowane karty SIM Virgin Mobile.

Jeśli cenisz sobie anonimowość bądź z jakiegokolwiek innego względu nie chcesz rejestrować karty na siebie to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie pytamy o Twoje dane osobowe czy adresowe, nie wnikamy po co Ci karta bo wiemy, że do dzwonienia i smsowania a czasem do internetu...Twoja sprawa co zrobisz z kartą i tyle. Ani My ani Ty nie łamiemy przepisów, karta miała być zarejestrowana i jest, tak jak wymaga tego ustawa, która nie mówi nic na temat tego, na kogo używana przez Ciebie karta ma być zapisana!

Karty w ilościach hurtowych bądź o wyższych nominałach niż te najniższe wymagają dłuższego czasu oczekiwania, zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz smsa lub dzwoń. Jeśli nie odbieramy to znaczy, że jesteśmy naprawdę zajęci i oddzwonimy w wolnej chwili, więc nie dzwoń raz za razem.

Karty można odebrać osobiście na terenie Tomaszowa Mazowieckiego lub możemy je dostarczyć do klienta, ale tylko w granicach województwa Łódzkiego jeśli zamówisz jakąś rozsądną ilość, tak aby było to opłacalne dla obu stron.

Wysyłamy za pobraniem, po przedpłacie oraz na paczkomaty.

Przy zakupie powyżej 100 sztuk możemy uzgodnić indywidualną, niższą niż ta w ogłoszeniu cenę.
Zdjęcie piewsze
Autor: Damian Damian | 2016-08-29 16:47:26
Email: virgin@prepaid-bezrejestracji.pl
Telefon: 535632557
Lokalizacja: Łódzkie (Tomaszów Mazowiecki)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,