Murarz Austria

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MURARZ.
Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACOWNIK BUDOWLANY – MURARZ

Miejsce pracy: Innsbruck , Austria

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (14,67€ /h. + 26,40 + 15 € dodatku)
• austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
• nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
• nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
• zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• premie za polecenie kandydata do pracy
• 13 i 14 pensja

Zakres obowiązków:

• wykonywanie murów nośnych.
• wykonywanie ścianek działowych

Wymagania:

• Doświadczenie na ww.stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód dostępny na wyjazd
• Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
• Odpowiedzialność, dokładność

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”
Zdjęcie piewsze
Autor: ABC Work | 2020-05-12 13:41:52
Email: info@abcwork.eu
Telefon: 570 221 444
Lokalizacja: Lubelskie (Lublin)