Praca dla hydraulika, Niemcy

Treść ogłoszenia:
Monter instalacji sanitarnych, Heilbron

Niemiecka Firma IMS GmbH oferuje prace dla hydraulika w Heilbron.

Zarobki: 12€/h Brutto + 6€ diety do godziny Netto

Opis stanowiska:

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych (bialy montaz)
przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji
montowanie urządzeń sanitarnych

Wymagania:

wykształcenie w zawodzie hydraulika lub wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
samochód na wyjazd mile widziany
umiejętności pracy zespołowej

Nasza oferta:

Wynagrodzenie 12€ brutto/h + 6€ dieta netto za każda przepracowana godzine
umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
zoorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
cotygodniowe zaliczeki za biezacy tydzien
odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
możliwe nadgodziny

Kontakt:

praca(a)ims-zeitarbeit.eu

Tel: 0049 5241 23490 48

Königstraße 38

33330 Gütersloh

IMS Team
Zdjęcie piewsze
Autor: IMS | 2020-06-15 22:19:02
Email: praca@ims-zeitarbeit.eu
Telefon: 052412349048
Lokalizacja: Lubuskie (Gorzow)