Mechanik/Elektromechanik w Dziale Wdrożeń i Utrzymania Ruchu

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa i w Ciechanowie
Zakres obowiązków:
·utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
·wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
·wykonywanie okresowych przeglądów
Wymagania:
·wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
·uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
·gotowość do pracy w systemie zmianowym - równoważny system czasu pracy - zmiany po 10 h
·dyspozycyjność (również w weekendy)
·umiejętność pracy zespołowej
·doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
·stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
·możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
·atrakcyjne warunki zatrudnienia - podstawa +premia+ dodatek za pracę w godzinach nocnych i możliwość nadgodzin
CV prosimy kierować na adres:
CEDROB S.A. Rekrutacja
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a
telefon: 233233210
drogą elektroniczną na adres: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Zdjęcie piewsze
Autor: Tomasz | 2022-11-29 13:30:11
Email: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
Telefon: 233233210
Lokalizacja: Mazowieckie (Ciechanów)