Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Blackstones. Gotowe spółki.


Treść ogłoszenia:
Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. Nasi klienci to czołowe kancelarie prawnicze, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, zagraniczni i krajowi przedsiębiorcy. Profesjonaliści kładą nacisk na najwyższą jakość produktu z jednoczesnym zachowaniem rozsądnych kosztów. Nie decyduj się pochopnie na zakup spółki od innych podmiotów przed sprawdzeniem jakości i ceny naszego produktu. Nasze spółki są tworzone i prowadzone przez zespół wysoko wyspecjalizowanych prawników oraz księgowych, którzy skupiają się wyłącznie na Twoich spółkach. Nasi konkurenci nie zawsze posiadają doświadczenie potrzebne w tym zakresie.

Nasza oferta:
tworzenie spółek
sprzedaż nowoutworzonych spółek gotowych do prowadzenia działalności
sprzedaż spółek utworzonych w latach ubiegłych, nie prowadzących dotychczas działalności
sprzedaż „czystych” spółek działających w przeszłości
usługi sekretariatu korporacyjnego, zgodności z wymogami i przepisami, rejestrowanie podmiotów, rejestracja w urzędach skarbowych, otwieranie rachunków bankowych oraz inne usługi wsparcia
rozwiązanie, likwidacja lub nabycie spółek już nie potrzebnych
Nasze spółki są zarejestrowane, posiadają w pełni opłacony kapitał zakładowy, finansowo oraz prawnie spełniają wszystkie wymogi nałożone przepisami prawa, posiadają prowadzone na bieżąco księgi rachunkowe, rachunek bankowy oraz siedzibę w Warszawie.

Blackstones jest firmą świadczącą powyższe usługi (w Polsce), wyróżniającą się spośród konkurencji specjalistyczną ekspertyzą i najniższymi cenami na rynku. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu wyżej wymienionych usług. Żadna inna firma na polskim rynku nie dorównuje oferowanej przez Blackstones niezwykłej kombinacji profesjonalizmu, jakości i cen świadczonych usług. Za nasze produkty pobieramy z góry ustalone, stałe opłaty.

www.blackstones.eu
post@blackstones.eu
T+48223908400

gotowa spółka, jaką założyć firmę, chcę otworzyć firmę, jak założyć swoją firmę, założenie firmy, jaką otworzyć firmę, jaką firmę założyć, założenie firmy warszawa, rejestracja firmy krok po kroku, jaką firmę warto założyć, spółkę sprzedam, sprzedaż spółki, kupię spółkę, rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, sprzedaż spółki z o.o.
Zdjęcie piewszeZdjęcie trzecie
Autor: Blackstones | 2012-11-23 18:21:53
Email: post@blackstones.eu
Telefon: 223908400
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,