Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Udziały i biznes w Bekantan.


Treść ogłoszenia:
Polski projekt biznesowy połączony z ratowaniem gatunku, Nosacza Sundajskiego. Aby go chronić został opracowany biznes oparty na produkcie energy drink 'Bekantan' Dołączenie teraz to jak być na starcie takich firm jak: RedBull, Oshee, Black czy Tiger i mieć w nich swe udziały.
Pomyśl, masz udziały w którejś z wyżej wymienionych firm ? Wiesz jakie miałbyś z tego pieniądze ? Tu masz tą samą sytuację. Udziały możesz mieć za grosze.
Tu mogą dołączyć wszelkie organizacje związane z przyrodą jak i każda osoba. Dołączenie do projektu to zakup dowolnej ilości firmowego tokena. Możesz go kupić obecnie za 0.10 $. Najciekawsze to że firma go od nas odkupi gdy nawet jego wartość wzrośnie do 100 czy 300 % - tego nikt nigdy nie zapewnił. To jedna z lepszych okazji na zapewnienie sobie dużego dochodu.
Znakiem rozpoznawczym biznesu jest energy drink z podobizną ' Nosacza Janusza' Będzie dystrybuowany na terenie całej Polski. [ też możesz zarobić na dystrybucji ]
Dołączając teraz, na początku wprowadzenia marki do handlu, możesz zagwarantować sobie bardzo dobre dochody. Zapraszam na cykliczne webinary gdzie poznasz ten wyjątkowy projekt. Więcej o firmie na mojej stronie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Bekantan-Polski-biznes.htm
Autor: Jan | 2019-12-08 11:23:21
Email: pracapewna@gmail.com
Telefon: 609583837
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,