Operator giętarki, Holandia

ABC Work – Każdego roku pomagamy setkom kandydatów znaleźć pracę w takich krajach jak: Szwajcaria, Niemcy, Austria, Belgia i Holandia.

Praca jako Operator giętarki CNC w Holandia.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie: 12-15,50 euro netto
– Możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w pokoju jednoosobowym – 75 euro za tydzień + w cenie usługa firmy sprzątającej
– Zagraniczna umowa o pracę
– Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
– Stała opieka polskiego koordynatora
– Dobre warunki pracy, miła atmosfera
– Indywidualne podejście do każdego kandydata

Wymagania:

– Doświadczenie na ww. stanowisku
– Język angielski na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy.

Numer kontaktowy:

+48 570 221 444

Prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres mailowy:

info@abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”
Zdjęcie piewsze
Autor: ABC Work | 2022-06-01 15:28:04
Email: info@abcwork.eu
Telefon: +48 570 221 444
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)