Praca dla studentów na ferie w Niemczech

Treść ogłoszenia:
Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:

• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 65 € za busa i max. 100 € za dojazd samochodem) wypłacany z wynagrodzeniem, jeżeli przepracowano minimum tydzień (dotyczy okresu 1.12.2019-31.01.2020)
Wymagania:

• Wytrzymałości fizycznej
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód
Zdjęcie piewsze
Autor: CP Opole | 2020-01-13 14:14:15
Email: as@cp-personal.com
Telefon: 504581042
Lokalizacja: Opolskie (Opole)