Pracownik gospodarczy - Niemcy

Treść ogłoszenia:
Zakres obowiązków:

Drobne naprawy
Wykonywanie różnych prac manualnych (np. malowanie, naprawianie drobnych uszkodzeń itp.)
Kontrola stanu magazynu z materiałami roboczymi

Oferujemy:

Długoterminowe zatrudnienie
Szkolenie wdrożeniowe
Elastyczny czas pracy od 16 do 40 godzin tygodniowo (w zależności od możliwości kandydata)
Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h
Praca w doświadczonym zespole
Profesjonalne warunki pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie

Wymagania:

Umiejętności manualnych oraz technicznych
Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w zakresie technicznym
Znajomości języka niemieckiego
Gotowości do nauki
Odpowiedzialności oraz samodzielności
Prawa jazdy kat. B
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Zdjęcie piewsze
Autor: CP Opole | 2020-01-13 14:14:59
Email: as@cp-personal.com
Telefon: 504581042
Lokalizacja: Opolskie (Opole)