Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Czyszczenie katalizatorów i SCR do ciężarówek, autobusów


Treść ogłoszenia:
Jeżeli na desce rozdzielczej Twojego pojazdu pojawiła się ikonka, informująca o problemie z filtrem, katalizatorem - generalnie z problemem z przepływem spalin może to być zapchany układ i w/w podzespoły.

Przyczyn może być kilka; po prostu wyeksploatowane części, zużycie adblue (w filtrach mokrych FAP) lub problemy z czujnikiem i nieprawidłowe wypalanie czy to na mokro czy na sucho. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest regeneracja filtrów cząstek stałych. Technologia FCM to bezinwzyjna metoda, płukanie środkiem czyszczącym i wodą pod wysokim ciśnieniem. Nie stosujemy żrącej chemii, która uszkadza wkłady i wypłukuje metale szlachetne. Ceny od 300zł za samochody osobowe (dotyczy promocji, zadzwoń - zapytaj) oraz możliwa także regeneracja katalizatorów w tym SCR i filtrów cząstek stałych do ciężarówek, ciągników siodłowych, autobusów (ceny ustalane indywidualnie).

Zapraszamy osobiście do Mielca, lub możliwa wysyłka. Rekomendujemy jednak osobiste dostarczenie podzespoły aby nie uszkodzić wkładu. Nie regenerujemy podzespołów z pękniętą ceramiką. W takim przypadku zalecamy zakup używanej części i regenerację. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym dla części do osobówek możliwa regeneracja na miejscu.

Profesjonalna, sprawdzona i polecana przez wiele osób regeneracja FAP DPF oraz czyszczenie katalizatorów. Możliwa także regeneracja katalizatorów i systemów SRC.

Mielec to zagłębie regeneracji, więc jeżeli interesuje Państwa tania i solidna regeneracja DPF w Tarnobrzegu to mimo wszystko zapraszamy do Mielca - zalewie kilka kilometrów.

Turbo-Elmar s.c. | Regeneracja DPF FAP GPF SCR i katalizatorów • Mielec
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: Turbo-ELMAR s.c. | 2021-10-23 16:51:52
Email: regeneracja.dpf@gmail.com
Telefon: 609 141 806
Lokalizacja: Podkarpackie (Mielec)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,