Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni
 Ostatnia zmiana 28.08.2012r.

Regulamin Ogłoszenia.Anonser.plZasady ogólne:


1. ogloszenia.anonser.pl są serwisem ogłoszeń internetowych zamieszczonym pod adresem URL: http://www.ogloszenia.anonser.pl, należącym do Panoramy Internetu Sp. z o.o - Operatora.

2. Zamieszczanie ogłoszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.

3. Zamieszczanie ogłoszeń jest darmowe, za wyjątkiem tzw. ogłoszeń wyróżnionych.

4. Zamieszczanie ogłoszeń wyróżnionych jest odpłatne. Cena za wyróżnienie przez okres 30 dni jest uwidoczniona przed wykupieniem usługi

5. Opłata za zamieszczenie ogłoszenia wyróżnionego, jest opłatą aktywacyjną pobieraną za możliwość jego zamieszczenia w okresie 30 dni. Skrócenie okresu emisji ogłoszenia z przyczyn leżących po stronie użytkownika, np: samodzielne usunięcie ogłoszenia przez użytkownika lub usunięcie ogłoszenia przez administratora z powodu niezgodności z prawem lub dobrymi obyczajami lub niezgodności treści ogłoszenia z przeznaczeniem serwisu lub reklamowania w treści ogłoszenia innych serwisów internetowych, nie ma wpływu na wysokość opłaty.

6. Operator nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.

7. Ogłoszenia zamieszczone w http://www.ogloszenia.anonser.pl będą publikowane przez maksymalny okres czterech tygodni, zapis ten nie dotyczy ogłoszeń wyróżnionych.

8. Limity dodawanych ogłoszeń: można dodawać ogłoszenia co 5 minut, maksymalnie 2 ogłoszenia o zbliżonej treści w ciągu 1 doby.

9. Osoba fizyczna lub prawna dodająca więcej niż jedno ogłoszenie o tej samej lub bardzo zbliżonej treści zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Operatora kwoty 100 zł + podatek VAT od każdego dodanego ogłoszenia.

10. Osoba fizyczna lub prawna dodająca ogłoszenie wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail o charakterze handlowym i ofertowym od innych osób oraz od Operatora.

Polecamy:

Twój link tutaj?