Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Biuro rachunkowe Znany Księgowy


Treść ogłoszenia:
Księgujemy firmy wytwórcze i handlowe z różnych branż, zatrudniające od kilku do kilkunastu pracowników. Zarówno my jak i nasi pracownicy wykonujemy zlecone nam zadania z pełnym zaangażowaniem, do każdego interesanta podchodzimy w sposób indywidualny. Finanse to nasza pasja, dlatego poza usługami księgowymi świadczymy także usługi doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie. Proponujemy usługi księgowe i doradztwo na najwyższym, eksperckim poziomie a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Naszą kadrę cechuje biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości. Zapewniamy usługi doświadczonych księgowych i specjalistów z dziedziny finansów oraz rachunkowości. Podczas kontroli nasi klienci jeszcze nigdy nie mieli trudności ani żadnych problemów. To świadczy nie tylko o najwyższej jakości usługach ale także o pełnym profesjonalizmie naszej kadry. Razem z rozwojem działalności docieramy do etapu, kiedy bez właściwego wsparcia, działania naszego przedsiębiorstwa będą ograniczone. Wtedy trzeba szukać wsparcia u lepszych od siebie. Zacząć otaczać się ekspertami z doświadczeniem szerszym od nas. My zapewnimy państwa firmie opiekę nad dokumentacją. Doświadczenie nabyliśmy przez wiele lat, prowadząc indywidualne działalności gospodarcze i przechodząc kolejne etapy rozwoju naszej spółki. Współpraca między nami a państwa biznesem będzie odbywała się przez naszego indywidualnego księgowego, który zostanie przypisany do państwa dyspozycji. Będzie on prowadził dokumentację twojej działalności, służył radą, wiedzą i doświadczeniem.

Z zakresu prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego oferujemy: bieżące księgowanie dostarczonych dowodów księgowych, reprezentowanie w urzędach skarbowych i zus, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz amortyzacji;
prowadzenie rejestrów podatku vat oraz sporządzanie i składanie deklaracji podatku od towarów i usług, rejestracja działalności oraz wprowadzanie zmian w ceidg, porady w sprawach bieżącej działalności, rozliczenia coroczne pit osób prowadzących działalność. Oferujemy prowadzenie dla przedsiębiorców również kadry oraz płace a w tym: opracowanie list płac oraz comiesięcznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i deklaracji zus, ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek do zus. Nasz zespół pracowników składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych fachowców. Poznaj kilku z nich! Napisz lub zadzwoń do naszego biura.
Zdjęcie piewsze
Autor: Aleksandra Lipart | 2021-01-22 08:28:26
Email: portal@znany-ksiegowy.pl
Telefon: 794515245
Lokalizacja: Śląskie (Żywiec)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,