Poszukiwane opiekunki do osób starszych NIEMCY

Treść ogłoszenia:
OFERTA 98/AC NIEMCY

START: 24.08.2016 ( wyjazd już 23.08)
MIEJSCOWOŚĆ: 78573 Wurmlingen, Niemcy
DOJAZD: Mały bus

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej.

Do opieki są dwie starsze osoby. 73 letnia kobieta o 60 kilogramach wagi i 165 centymetrach wzrostu. U kobiety występuje PS 3.Podopieczna cierpi na demencję. Nie jest agresywna jednak czasem miewa swoje humorki. Podopieczna wymaga motywacji do ruchu, gdyż jest osobą leniwą. Podopieczna cierpi również na hemoroidy oraz nosi pieluchy. Mężczyzna potrzebujący pomocy ma 76 lat, waży 75 kilogramów, a jego wzrost wynosi 165 cm. U mężczyzny występuje PS 1. Choruje on na Parkinsona oraz refluks. Mężczyzna używa rollatora oraz nosi pieluch. Podopieczny jest osobą po wylewie, ma problemy z koordynacją, nosi cewnik. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyzna cierpi na refluks ważne jest pamiętanie o zagęszczaniu jedzenia. Para podopiecznych mieszka we własnym mieszkaniu. Jednym z udogodnień jest fakt, że zakupy są robione z rodziną.

Obowiązki:
pielęgnacja podopiecznych (mycie, przebieranie, toaleta),
pomoc we wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
pomoc w jedzeniu,
sprzątanie, pranie, gotowanie,
zakupy.

Wymagania:
dwie kobiety,
jedna kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego,
druga kobieta nie musi znać języka,
doświadczenie w opiece,
spokojne osobowości,
niekarane.

Do dyspozycji opiekunek:
własne pokoje,
Internet.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO!!!
Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-terminowe wypłaty,
-ciągłe ubezpieczenie,
-składki zdrowotne oraz społeczne,
-formularz A1,
-karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
-na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu w Niemczech,
-ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
-zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
-bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
-opiekę koordynatora na miejscu,
-zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
-wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
-zdobycie doświadczenia,
-możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
-często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147
Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58
Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20
Zdjęcie piewsze
Autor: Concordia sp. z o.o. | 2016-08-17 11:52:42
Email: opieka@agencja-concordia.pl
Telefon: 534 483 111
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)