Spawacz/Ślusarz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - ok. Padeborn

Zadania:
- produkcja i montaż balustrad, płotów, poręczy
- przygotowanie elementów pod montaż
- obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich ( piły, palnika, spawarki, zgrzewarki, szlifierki)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- spawanie elementów

Wymagania:
- dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziany aktualny certyfikat spawalniczy
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- dodatki na zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV (ze zdjęciem)– Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: MET/DE/2015
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2015-02-19 11:42:18
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: +48324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)