Operator maszyn CNC

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Norymberga

Zakres obowiązków:
- programowanie/ustawianie maszyny Mazak INTEGREX i-400 ST
- przygotowanie elementów do frezowania i toczenia
- przygotowanie materiału, obróbka na maszynie CNC
- praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
- samodzielnie robienie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- znajomość sterowników Mazatrol
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych
- umiejętność kontrolowania i wprowadzania drobnych korekt w oprogramowaniu
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: MAZAK/DE/2014
Autor: Euro Labora | 2014-03-06 17:34:51
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 322703184
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)