Dodaj ogłoszenie | za darmo, bez logowania, szybko


Angielski Katowice


Treść ogłoszenia:
Elsinore School of English nasza szkoła powstała w 1994 roku, od początku uczymy języka angielskiego metodą Callana. Uczymy angielskiego przez mówienie, w praktyce, dzięki czemu nauka przebiega znacznie szybciej i odbywa się prawie całkowicie na zajęciach! Studenci mówią po angielsku już od pierwszych lekcji, a wprowadzany materiał jest zawsze znakomicie utrwalony dzięki ciągłemu użyciu!

Promujemy wysoki standard kursów, przygotowujemy do Cambridge First Certificate oraz Certificate in Advanced English, który obejmuje doskonalenie konwersacji z wykorzystaniem metody Callana, powtórkę materiału gramatycznego w zakresie wymaganym na tych egzaminach oraz opanowanie technik egzaminacyjnych.
Nauka języków może być przyjemna, bo skuteczna musi być zawsze. Od lat wiemy jak uczyć, pracują u nas wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, nie zwlekaj zapisz się już dziś na bezpłatne lekcje próbne.
Zdjęcie 1
Autor: Elsinore School | 2017-04-18 15:19:51
Email: elsinore@pro.onet.pl
Telefon: 517 201 110
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)
Podobne ogłoszenia:

Sprawdzone rozwiązanie w nauce angi..

Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może ..

Kurs języka niemieckiego dla opieku..

Kurs oparty o kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych metodą komuni..

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,