Kasjer/Sprzedawca Gniezno

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

KASJERA/KASJERKI GNIEZNO

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa Klienta
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania:
Książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny)
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Dyspozycyjność (praca także w soboty i niedziele)

Oferujemy:
Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Elastyczny grafik pracy po 6, 8 lub 10 godz.
Stawkę godzinową + system motywacyjny
Pracę w markecie na terenie Gniezna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości KS/Gniezno.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Autor: InterKadra | 2013-10-14 11:42:00
Email: praca.poznan@interkadra.pl
Lokalizacja: Wielkopolskie (Gniezno)