Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Jak przeprowadzić upadłość? Kancelaria Ziembiński i Partnerzy - prawnicy z doświadczeniem


Treść ogłoszenia:
Od 20 lat z sukcesami prowadzimy dla naszych klientów sprawy w obszarach:

>Upadłość układowa - Dajemy największe szanse na wyjście z kłopotów finansowych.
>Ochrona majątku - Skutecznie bronimy majątku firmy i właściciela przed agresywnymi wierzycielami.
>Postępowania naprawcze - pomagamy poprzez restrukturyzację zadłużenia i struktury organizacji w odzyskaniu płynności finansowej.
>Pomoc finansowa w celu odzyskania płynności finansowej- Umożliwiamy finansowanie w celu dalszego prowadzenia działalności gospodarczej.

Kancelaria Ziembiński i Partnerzy specjalizuje się tylko i wyłącznie w prawie upadłościowym. Oferujemy pełen zakres usług związany z obsługą upadłości układowej, likwidacyjnej, ochroną majątku firmy i dłużnika. Skupiamy się na pełnym przeprowadzeniu upadłości firmy oraz osób prywatnych (upadłość konsumencka).
jeśli chcesz poznać jak działa i jak się stosuje upadłość układową i likwidacyjną prosimy o kontakt w jednym z naszych oddziałów. Główna siedziba znajduje się w Poznaniu, ale mamy oddziały Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Opolu oraz w Berlinie . W zależności od klienta i jego potrzeb zapewniamy prawną ochronę majątku firmy i dłużnika. Przy postępowaniach naprawczych stosujemy refinansowanie jako możliwość wyjścia z trudnej sytuacji. Pomagamy przy składaniu wniosków o upadłość jak i układzie z wierzycielami. Prowadzimy usługi i porady prawne związane z prawem gospodarczym i cywilnym, a najczęściej są to sprawy związane z prawem upadłościowym - upadłość firmy/przedsiębiorstwa) (postępowania układowe: upadłość układowa, likwidacyjna, restrukturyzacje), oraz upadłość konsumencka a także sprawy związane ochroną majątku.
Autor: Piotr Miłowski | 2015-01-27 17:40:55
Email: biurro@olpdack.pl
Telefon: 502428066
Lokalizacja: Wielkopolskie (Poznan)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,