Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Domy Mobilne Mini Maxi House


Treść ogłoszenia:
Domki mobilne prezentowane przez MINI MAXI HOUSE stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Do głównych zalet tego typu produktów należą zarówno możliwość zmiany położenia domku, krótki okres oczekiwania jak i brak formalności związanych z jego postawieniem. Nasze domki posiadają w pełni ergonomiczny rozkład dający nie tylko przestrzeń ale i funkcjonalność. Oferowane przez nas domki występują w sześciu standardowych wymiarach i mają powierzchnię od 24,5 m² do 48 m². Każdy domek składa się z jednej lub dwóch sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Istnieje jednak możliwość wykonania domku dopasowanego do potrzeb klienta zarówno pod względem wymiarów jak i wyposażenia. Wychodząc na przeciw tym ambitnym wymaganiom i oczekiwaniom klienta, proponujemy Państwu trzy warianty wyposażenia wyboru domku mobilnego. Opcje do wyboru przy zakupie obiektu: (Mini) - wariant domku podstawowy, (Maxi)- wariant domku z doposażeniem, wyposażenie dodatkowe. Proponujemy darmowy i nowoczesny projekt przyszłego domku mobilnego w oparciu o życzenia i sugestie klienta. Gwarancja na budowę domu do 7 lat z zastrzeżeniem naszego rozładunku za pomocą dźwigu i montażu. W cenie wliczone są podstawowe elementy wyposażenia. Istnieje możliwość zamówienia dedykowanego tarasu do danego modelu domku.
Sprzedaż Domów Mobilnych – MINI MAXI HOUSE, szeroki wybór wyposażenia i aranżacji wnętrza, najwyższej klasy materiały oraz sprzęt firmowy wyposażenia kuchennego, zróżnicowana przestrzeń użytkowa. Nowe obiekty profesjonalnych producentów domów mobilnych. https://minimaxihouse.pl

Cena podana w ogłoszeniu dla domku w opcji minimalnej jest orientacyjna i zależy od typu wybranego domku i wyposażenia. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny.

Tel. 798 830 786
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: Marcin | 2020-03-30 15:48:10
Email: martinbanaszkiewicz2017@gmail.com
Telefon: 798830786
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,