Garaże blaszane drewnopodobne, blaszaki - PerfektBlach
Treść ogłoszenia:
Firma PerfektBlach istnieje na rynku od 2004 r. Dzięki dobrej organizacji firmy oraz ciężkiej pracy zespołu doświadczonych pracowników szybko uzyskaliśmy wysoką pozycję w naszej branży.
Bazujemy na materiałach najwyższej jakości wyprodukowanych u nas w kraju. Przy wysokiej jakości naszych produktów staramy się utrzymać KONKURENCYJNE CENY.
Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe. Działamy SZYBKO I RZETELNIE, ponieważ SZANUJEMY KLIENTA. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, Słowacji i Czech.
Oferta PERFEKT-BLACH
Głównym profilem produkcji naszej firmy są:
* garaże blaszane (blaszaki),
* garaże blaszane drewnopodobne,
* kioski i schowki blaszane,
* pawilony z blachy,
* hale i wiaty blaszane,
* bramy uchylne i dwuskrzydłowe,
* bramy przesuwne (posesyjne),
* bramy segmentowe,
* balkony,
* ogrodzenia,
* balustrady,
* kojce dla psów.
Nasze garaże blaszane to konstrukcje wykonana z profilu zamkniętego, który jest stabilniejszy i trwalszy w porównaniu do konstrukcji wykonanej z kątowników zimnogiętych czy ceowników.
Garaże posiadają dach dwuspadowy przykryty blacho-dachówką (kolor dachu do wyboru).
NOWOŚĆ - Garaże drewnopodobne
Garaże w kolorze Złoty Dąb to nasza najnowsza oferta skierowana do Klientów, którzy liczą na to, że ich garaż będzie idealnie prezentował się obok pozostałych obiektów.
Jako producent garaży blaszanych oferujemy Państwu nowoczesne garaże z blachy dostosowane do indywidualnych potrzeb, z dodatkami i w kolorze jaki sobie Państwo wymarzycie.
Nasze konstrukcje stalowe zadowolą najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas można otrzymać garaże blaszane tanio a jednocześnie wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu będą z Państwem przez długie lata i zapewnią pojazdom bezpieczeństwo a Państwu oszczędność.
Gwarancja na garaż
Nasza firma udziala gwarancji na wykonany przez nas garaż na podstawie faktury VAT lub paragonu zakupu. Gwarancja jest udzielana na okres dwóch lat.
Siedziba firmy:
F.P.U.H. PERFEKT-BLACH
Krasne Lasocice 92
34-620 Jodłownik
Kontakt:
kom: (+48) 605 273 394
kom: (+48) 695 836 770
kom: (+48) 695 929 504



Autor: perfekt garaze | 2021-03-27 11:11:06
Email: biuro@perfektgaraze.pl
Telefon: 605 273 394
Lokalizacja: Małopolskie (Limanowa)
Podobne ogłoszenia:
OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA:
Kontroler ds. Jakości Mięsa, MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK PRODUKCJI, Syndyk oferuje do sprzedaży pakiet wierzytelności, SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, Pracownik załadunku drobiu na fermie, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych, Naprawa izolacji dachu po kunie, Praca w Berlinie dla cieśli, zbrojarzy, Listwy elewacyjne, listwy przyokienne z siatką, Geokraty na skarpy - dystrybucja, Finansowanie pożyczek i inwestycji pomiędzy poważnymi ludźmi., Poznam Realnego Pana, Namiętne Spotkania - Szukam Pana, Kontroler ds. Jakości Mięsa, MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK PRODUKCJI, SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, Pracownik załadunku drobiu na fermie,
LOSOWE OGŁOSZENIA:
Szukam kochanka do spotkań bez zobowiązań, mam 23 lata, Serwis konsol Kraków, Garaże blaszane, kojce dla psów, hala stalowa, KIEROWCA EUROPA, doradztwo strategiczne, PŁYTY DROGOWE BETONOWE LUB INNE KUPIĘ-PILNIE! , Kupię płyty drogowe, Jumbo i oporowe., Gotowa na dzikie spotkania, Jasne i szybkie pożyczki dostępne tutaj, TECHNOBODY, Pożyczki poza bankowe pod zastaw! , Monitoring dla firm - rozwiązania kompleksowe, Studio Dewi- strefa masażu - Gdynia, Studia Podyplomowe Częstochowa ? Kontrola i audyt wewnętrzny, Oferujemy kredyt w przedziale od 10.000 do 250.000.000 zl/ EUR, Szukam faceta do spotkań bez zobowiązań i sponsoringu, mam 23 lata, Sylwester Bieszczady, Szukam pracy na produkcji., OFERTA NA SIERPIEŃ! OPIEKUNKA DO SENIORA! PLUS PREMIA LETNIA!, Kwalifikowany pracownik ochrony, Zaginarka do blach 2640/1.2 Giętarka PROD-MASZ UWAGA prześwit 300 mm ! Gdańsk,Opole,Gdynia,Bydgoszcz,Warszawa, Liceum dla dorosłych,