Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości


Treść ogłoszenia:
Szukasz sprawdzonej agencji nieruchomości, która pomoże Ci kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie? Interesują Cię szczególnie warszawskie Bielany, Białołęka, Nowodwory i Tarchomin? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie znajdziesz kompetentnych doradców, którzy z radością Ci pomogą.

Specjalizujemy się w pośrednictwie nieruchomości i możemy pomóc Ci na każdym etapie przeprowadzanej transakcji. Wspieramy zarówno na początkowym etapie poszukiwań właściwego mieszkania, domu czy działki, jak i później podczas rozmów na temat ceny i innych warunków umowy. Służymy pomocą przy kompletowaniu dokumentów oraz wyjaśniamy wszelkie niejasności, jakie pojawiają się w trakcie przygotowań do podpisania umowy.

Pośredniczymy w kupnie, najmie i sprzedaży nieruchomości. Mamy w ofercie zarówno niewielkie mieszkania, jak i przestronne apartamenty, małe segmenty w zabudowie szeregowej i wille z dużą działką. Proponujemy również działki, które mogą stać się miejscem na realizację marzeń o Twoim własnym domu. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najważniejsze i to od Ciebie zależy, jakie oferty przedstawimy Ci szczegółowo.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona skutecznie i bezpiecznie. Dbamy o najwyższą jakość obsługi, a nasz doświadczony zespół specjalistów zawsze jest chętny do pomocy. Działamy lokalnie, dzięki czemu mamy świetne rozeznanie w miejscowych warunkach rynkowych i doradzamy, które nieruchomości są warte zainteresowania.

Jeśli szukasz mieszkania, domu lub działki, to zajrzyj na naszą ofertę na https://tur-nieruchomosci.pl. Zawsze aktualne ogłoszenia, dobrze opisane i ze świetnymi zdjęciami. Wybierz nieruchomości, które przypadną Ci do gustu i umów się na oglądanie. Nie znalazłeś nic ciekawego? Zadzwoń do nas i powiedz czego szukasz, a my dołożymy wszelkich starań, by szybko znaleźć ofertę dla Ciebie. Pamiętaj, nasi agenci czekają na kontakt z Twojej strony, więc nie ociągaj się, lecz zadzwoń do nas już dziś.
Zdjęcie piewsze
Autor: Artur | 2018-08-13 08:37:52
Email: biuro@tur-nieruchomosci.pl
Telefon: 22 299 68 68
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,