Garaż blaszany, wiaty, schowki, kojce dla psów, hala stalowa - Kamar
Treść ogłoszenia:
Kamar jest polskim producentem lekkich konstrukcji stalowych działającym na rynku polskim i zagranicznym. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę oraz polepszamy jakość oferowanych produktów. Utrzymując niską cenę pragniemy dostarczyć klientowi możliwie jak najlepszą konstrukcję stalową.
Realizujemy przede wszystkim zamówienia na garaże blaszane, altany i wiaty blaszane przeznaczone zarówno do użytku domowego oraz dla mniejszych i średnich przedsiębiorców.
Oferta firmy Kamar składa się z lekkich konstrukcji stalowych o wymiarach zgodnych z wcześniejszymi zaleceniami klienta. Dostarczamy produkty o bardzo zróżnicowanych konfiguracjach w większości opartej na konstrukcji ocynkowanej pokrytej najwyższej jakości blachą.
Oferujemy Państwu szereg lekkich konstrukcji stalowych świetnie spełniających swoje założenia i dostępnych w każdej konfiguracji i wymiarze. W naszej ofercie znajdują się:
- garaże blaszane
- hale stalowe
- altany i wiaty
- kojce dla psów
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji: http://www.kamar-garaze.pl
Promocja!
Za niewielką dopłatą wielkości 80 zł mogą mieć Państwo nowoczesny, bezpieczny i bardzo wytrzymały garaż blaszany, który jest nowym modelem i znacznie różni się od poprzednich (dotyczy garaży standardowych 3 x 5).
Siedziba firmy:
FHU KAMAR s.c.
Jankowice Wielkie 50
49-332 Olszanka
NIP: 747 16 62 595
Kontakt:
kom. 886 898 808
kom. 607 662 555
stac. 77 416 14 81
Autor: kamargarazepl kamargarazepl | 2017-06-10 00:24:18
Email: ogloszenia@kamar-garaze.pl
Telefon: 886 898 808
Lokalizacja: Wielkopolskie (Olszanka)
Podobne ogłoszenia:
OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA:
Kontroler ds. Jakości Mięsa, MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK PRODUKCJI, Syndyk oferuje do sprzedaży pakiet wierzytelności, SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, Pracownik załadunku drobiu na fermie, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych, Naprawa izolacji dachu po kunie, Praca w Berlinie dla cieśli, zbrojarzy, Listwy elewacyjne, listwy przyokienne z siatką, Geokraty na skarpy - dystrybucja, Finansowanie pożyczek i inwestycji pomiędzy poważnymi ludźmi., Poznam Realnego Pana, Namiętne Spotkania - Szukam Pana, Kontroler ds. Jakości Mięsa, MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK PRODUKCJI, SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII, Pracownik załadunku drobiu na fermie,
LOSOWE OGŁOSZENIA:
Składniki majątku - sprzedaż z wolnej ręki, Kwatery pracownicze, Kurier w Niemczech, Czarny Czosnek Fermentowany Sfermentowany, Zapraszam Zadbanego Pana , przyjdz do mnie i przekonaj sie jak Cie pragne, Robinia akacjowa TORTUOSA 140-150 cm PIĘKNE DRZEWO OZDOBNE, Kosztorysy Budowlane Inwestorskie, Dofinansowania, Odszkodowania, Sara - Szukam Odskoczni, Czekam na mezczyzne pragnacego przezyc najlepszy seks w zyciu, Język włoski z nativem, Kancelaria Adwokacka Cejrowski, Sklep internetowy z biżuterią z markazytami, Instruktor rytmiki-Brzesko, Jestem ciepła i dyskretna, PILNE POSZUKIWANI KAWALEROWIE 30 DO 45 LAT!!! OD ZARAZ!!!, Sprzedaż spółek ?od ręki?. Tel. 507-728-528, Duze potrzeby, chcesz je zaspokoic???, ORGANIZACJA PRACY W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU, Program monitorujący telefon, Pożyczka na miarę Twoich potrzeb, Zakupię spółkę z długiem Tel. 601-685-195,